Instalacje fotowoltaiczne

ON-GRID

Instalacje fotowoltaiczne mogą funkcjonować wg różnych zasad. Najczęściej spotykanym ze względów praktycznych i ekonomicznych są układy tzw. ON-GRID, czyli podłączone do sieci elektroenergetycznej operatora. Dzięki temu możliwe jest oddawanie nadwyżek wytwarzanej energii elektrycznej do sieci i odbieranie jej w okresach zwiększonego zapotrzebowania na zasadzie tzw. net-meteringu.

OFF-GRID

Takie rozwiązanie jest zwykle korzystniejsze ekonomicznie niż układ typu OFF-GRID, niezależne od sieci elektroenergetycznej, w którym wymagane jest stosowanie kosztownych akumulatorów.

HYBRYDOWY

Trzeci rodzaj instalacji – hybrydowy łączy w sobie cechy układu ON-GRID i OFF-GRID, jednak ze względów ekonomicznych jest stosowany najrzadziej.

Oferujemy Państwu instalacje fotowoltaiczne o mocy od 2 do 50 KW przeznaczonych dla gospodarstw domowych oraz firm. Projektujemy I realizujemy instalacje o mocach powyżej 50KW dostosowując projekty do indywiduanych preferencji klienta.


Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami, jesteśmy tu po to by Ci pomóc. Wyślij maila lub zadzwoń +48 799 058 946. Poproś o wsparcie naszego konsultanta

Kontakt